Випробувальна лабораторія з визначення показників якості насіння, садивного матеріалу, зерна та зернопродуктів
  • Пн-Пт: 10.00 - 17.00
  • Сб-Вс: вихідний

Випробувальна лабораторія

Випробувальна Лабораторія ТзОВ «ПРОАГРО» (на далі ВЛ) є незалежною, неупередженою, технічно компетентною та надає послуги з визначення показників якості насіння, товарних якостей садивного матеріалу, зерна та зернопродуктів  для підприємств і організацій всіх форм власності і господарювання.

Замовниками послуг ВЛ є представники усіх сегментів насіннєвого та зернового ринку, такі як виробники, переробники зернових, бобових та олійних культур, трейдерські компанії, асоціації та інші.

ВЛ створена з метою здійснення в межах своєї компетенції визначення посівних якостей насіння, сільськогосподарських культур, якості зерна, круп, борошна тощо, у відповідності до вимог стандартів, технічних умов, інших нормативних документів, пов’язаних з визначенням якості зерна та зернопродуктів, насіння сільськогосподарських культур, садивного матеріалу, та іншої діяльності, що не заборонена законодавством для сприяння прискоренню науково-технічного прогресу, розвитку в країні ринкових відносин, впровадженню науково-технічних розробок і технологій, розв’язанню економічних і соціальних завдань суспільства.

ВЛ атестована на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO10012:2005 «Сиситеми керування вимірюваннями. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» ДП ЛНВЦСМС та отримала свідоцтво № РЛ 163/18, яке діє до серпня 2021 року.

ВЛ має сучасне обладнання, висококваліфікований компетентний персонал із великим досвідом роботи.

За результатами випробувань видається офіційний документ — протокол затведженого зразка скріплений печаткою ВЛ.